AKTUALNOŚCI

 

 

 • Pierwszy sezon Book Morning Library! - zakończony z udziałem naszych uczennic

  2017-12-13

  Trzy nasze uczennice - Ewa Fadrowska, Ida Folwarska i Olga Przeszło zaangażowały się w projekt Book Morning Library! realizowany w ramach programu Partnerstwo dla Książki Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 14 grudnia we czwartek w Bibliotece Publicznej w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się uroczyste zakończenie prac nad projektem. Wezmą w nim udział nasze uczestniczki oraz ich koleżanki i koledzy z obu klas szóstych.

  Gościem specjalnym uroczystości będzie Pan Michał Nogaś - dziennikarz, krytyk literacki oraz znawca mediów.

  Gratulujemy dziewczynom tak owocnego zaangażowania w ciekawy i bardzo pożyteczny projekt kulturalny. Rezultaty ich działań można oglądać na stroniewww.bookmorninglibrary.pl/

  Czytaj całość...
 • Nasz Mikołajkowy Konkurs Sportowy

  2017-12-12

  W sobotę 9 grudnia 2017 r. odbyła się kolejna 5.edycja Mikołajkowego Konkursu Skoku Wzwyż organizowanego przez nasz klub sportowy UKS MTE Milanówek.

  W kategorii młodzieżowej dziewcząt 2. miejsce zajęła zawodniczka UKS MTE Milanówek Basia Burlewicz. Wśród chłopców 1. i 2. miejsce zajęli zawodnicy UKS MTE Milanówek i jednocześnie uczniowie naszej szkoły Bartek Fenicki i Igor Klukowski.

  W konkursie dzieci w grupie dziewcząt 3. miejsce zajęła zawodniczka UKS MTE Milanówek Antonina Burlewicz, w grupie chłopców – 1. miejsce zajął uczeń naszej szkoły Wiktor Bartosiński z klasy 6b.

  Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zapraszamy za rok.

   

  Czytaj całość...
 • Dobre wieści o konkursach klas 7

  2017-12-11

  Mamy wreszcie potwierdzone informacje o awansach naszych uczniów klas 7 do rejonowych etapów konkursów przedmiotowych.

  W etapie szkolnym Konkursu Języka Polskiego dla klas 7 do etapu rejonowego awansował nasz uczeń klasy 7b Filip Koska.

  W etapie szkolnym Konkursu Matematycznego dla uczniów klas 7 do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Matylda Białkowska z 7a oraz Julia Talmont - Kamińska i  Maciej Reichel z 7b.

  Gratulujemy uczniom i nauczycielom!

  Czytaj całość...
 • Nasza uczennica Zosia Bochińska w Finale "Poranku Awangardy"

  2017-12-11

  W Finale IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z  Historii Sztuki  "Sztuka cenniejsza niż złoto" wśród 12 finalistów znalazła się nasza uczennica klasy 3b Zosia Bochińska. IV edycja Konkursu zatytułowana "Poranek Awangardy" będzie miała swój II etap 11 stycznia 2018 r. w Muzeum Narodowym w Warszawie.

  Gratulujemy Zosi i Pani Agnieszce Krzysiak ! Trzymamy kciuki za styczniowy start.

  Czytaj całość...
 • Absolwentka Brzozowej - Stypedystką Gminy Brwinów

  2017-12-11

  Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że nasza tegoroczna absolwentka Klementyna Grzybowska otrzymała stypendium Gminy Brwinów za wybitne osiągnięcia edukacyjne. Wniosek zgłoszony przez naszą szkołę zyskał akceptację Rady Miejskiej w Brwinowie.

  Klementyna jest laureatką ubiegłorocznego Konkursu Filozoficznego " W drodze ku mądrości".

  Gratulujemy!

  Czytaj całość...
Strony: « Poprzednia 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 167 Następna »