AKTUALNOŚCI

 

 

 • Laureatki i finalistki - wszystkie świetne polonistki

  2018-03-21

  Klaudia Ziółek z 3 b oraz Zuzia Świąder i Ewa Harchut z 2c zostały laureatkami tegorocznego Konkursu Polonistycznego. Gabrysia Bayer także z 2c powiększyła grono świetnych polonistek naszych klas gimnazjalnych, uzyskując tytuł finalistki tegoż konkursu.

  Wszystkim dziewczynom i nauczycielom języka polskiego serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu. Brzozowa polszczyzna lata wysoko!

  Czytaj całość...
 • 26 marca - zebrania w klasach i dzień otwarty dla klas V i VI

  2018-03-21

  Zapraszamy rodziców i opiekunów uczniów klas V i VI na zebrania klasowe oraz dzień otwarty 26 marca (poniedziałek). Zebrania w klasach odbędą się w godzinach 18.30 - 19.00. Po zebraniach rozpocznie się dzień otwarty.

  Czytaj całość...
 • Filozofowie z naszego gimnazjum idą dalej !

  2018-03-16

  Zosia Kańska z gimnazjalnej 3a i Paweł Rok z gimnazjalnej 2b awansowali do etapu wojewódzkiego Konkursu Filozoficznego " W drodze ku mądrości" . Kolejny odcinek drogi pokonają 7 kwietnia!

  Gratulujemy Zosi i Pawłowi oraz Panu Marcinowi Jażyńskiemu. Życzymy powodzenia w dalszej wędrówce!

  Czytaj całość...
 • Nasz siódmoklasista - laureatem Konkursu Polonistycznego

  2018-03-16

  Nasz uczeń klasy 7b Filip Koska został laureatem Konkursu Polonistycznego. Oficjalna lista laureatów zostanie ogłoszona przez Organizatora konkursu 11 kwietnia, niemniej wynik Filipa uzyskany w etapie wojewódzkim pozwala już na przyznanie mu laurów.

  Wielkie gratulacje dla ucznia i Pana Krzysztofa Lewenstama!

   

   

  Czytaj całość...
 • Kangur Matematyczny

  2018-03-13

  Konkurs Kangur Matematyczny odbędzie się 15 marca (czwartek) na 2 i 3 godzinie lekcyjnej. Plan zajęć w tym dniu zostanie dostosowany do potrzeb konkursu. Wszystkim startującym życzymy powodzenia!

  Czytaj całość...