AKTUALNOŚCI

 

 

 • Nasza uczennica Zosia Bochińska w Finale "Poranku Awangardy"

  2017-12-11

  W Finale IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z  Historii Sztuki  "Sztuka cenniejsza niż złoto" wśród 12 finalistów znalazła się nasza uczennica klasy 3b Zosia Bochińska. IV edycja Konkursu zatytułowana "Poranek Awangardy" będzie miała swój II etap 11 stycznia 2018 r. w Muzeum Narodowym w Warszawie.

  Gratulujemy Zosi i Pani Agnieszce Krzysiak ! Trzymamy kciuki za styczniowy start.

  Czytaj całość...
 • Absolwentka Brzozowej - Stypedystką Gminy Brwinów

  2017-12-11

  Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że nasza tegoroczna absolwentka Klementyna Grzybowska otrzymała stypendium Gminy Brwinów za wybitne osiągnięcia edukacyjne. Wniosek zgłoszony przez naszą szkołę zyskał akceptację Rady Miejskiej w Brwinowie.

  Klementyna jest laureatką ubiegłorocznego Konkursu Filozoficznego " W drodze ku mądrości".

  Gratulujemy!

  Czytaj całość...
 • 11 grudnia - zebrania i dzień otwarty dla klas 5 i 6

  2017-12-07

  Rodziców i Opiekunów uczniów klas 5 i 6 zapraszamy na zebrania klasowe oraz dzień otwarty 11 grudnia (poniedziałek).

  Zebrania w klasach w godz. 18.30 - 19.00.

  Dzień otwarty od godz. 19.00.

  Czytaj całość...
 • Maraton Pisania Listów rozpoczęty!

  2017-12-05

  Od dzisiejszego wtorku 5 grudnia ruszył w naszej szkole Maraton Pisania Listów. Jest to jego XVIII edycja. Idea narodziła sie w Polsce w 2001 roku. Piszemy listy w obronie konkretnych osób, których prawa zostały złamane. Upowszechniamy w ten sposób wiedzę na temat wolności i praw człowieka. Listy można pisać na przerwach między 2 a 6 lekcją w dwóch salach - sali nr 16 i sali nr 12. Akcja potrwa do piątku włącznie. Jej koordynatorami są uczennice i uczniowie klas 2. 

  Dołącz do piszących.

  Czytaj całość...
 • Podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów

  2017-12-05

  Długo musieliśmy czekać na ostateczne wyniki, by móc podsumować tegoroczne konkursy przedmiotowe. Etapy szkolne dały awans w tych konkursach dużej grupie uczniów naszych klas gimnazjalnych. W etapie rejonowym K. Chemicznego szkołę będzie reprezentował Janek Cieszewski z 3b. W K. Polonistycznym mamy mocną obsadę w postaci szczęśliwej siódemki: Klaudii Ziółek, Edyty Tomys, Dominiki Włodarskiej i Martyny Mędrek z klas 3a i 3b oraz Gabrysi Bayer, Ewy Harchut i Zuzi Świąder z klasy 2c.

  Konkurs J. Angielskiego w etapie rejonowym odbędzie się z udziałem Piotra Burgessa, Szymona Duchniewicza i Maćka Babloka z klas 3 a i 3b. W K. Matematycznym, o szczególnie burzliwym przebiegu, w etapie rejonowym znależli się niezawodni Janek Cieszewski z 3b i Szymon Duchniewicz z 3a.  W K. Biologicznym szkołę będą reprezentować: Julka Lewandowska, Julka Słowikowska oraz Igor Jaszczyszyn - wszyscy z 3b.

  Wszystkim uczennicom i uczniom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy. Życzymy powodzenia w dalszych etapach.

  Wciąż czekamy na wyniki konkursów dla uczniów klas siódmych.

  Czytaj całość...