AKTUALNOŚCI

 

 

 • III etap Gimnazjady Fizycznej - z naszymi uczniami

  2018-05-24

   W VIII Gimnazjadzie Fizycznej dwaj nasi uczniowie znaleźli się w finale. Szymon Duchniewicz z 3a zajął 2. miejsce, a Janek Cieszewski z 3b - 3. miejsce ex aequo z dwiema uczennicami ze szkół z Milanówka i Międzyborowa.

  Serdeczne gratulacje dla Szymona i Janka oraz Pana Krzysztofa Łukasiewicza.

  Czytaj całość...
 • Wyniki Finału Konkursu Języka Niemieckiego

  2018-05-21

  W piątek 18 maja odbył się finałowy etap kolejnej edycji Konkursu Języka Niemieckiego, którego organizatorem jest nasza szkoła. Oto czwórka naszych finalistów: 1. miejsce zajęła Marysia Krysowska ze SP nr 1 w Milanówku, 2. miejsce zajął Antoni Ślagórski ze SP w Otębusach, 3. miejsce ex aequo Krzysztof Kotowski ze SP w Otrębusach oraz Pascal Avukatoglu ze SP nr 4 w Grodzisku Mazowieckim.

  Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom! Dziękujemy Nauczycielom i Uczennicom oraz Uczniom wszystkich szkół za pracę i udział w konkursie.

  Czytaj całość...
 • Warszawski Konkurs Chemiczny "Atom i cząsteczka" - rozstrzygnięty. Nasi uczniowie- laureatami.

  2018-05-15

  Uczniowie klas 3 gimnazjum Janek Cieszewski i Marek Gruszczyński zostali laureatami tegorocznej edycji Warszawskiego Konkursu Chemicznego "Atom i cząsteczka".

  Uroczyste zakończenie konkursu i rozdanie nagród nastąpi 28 maja (poniedziałek) 2018 r. o godz. 15.00 w XXVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Alpejskiej 16 w Warszawie.

  Gratulujemy Jankowi, Markowi i Panu Marcinowi Wróblewskiemu,  który od lat jest animatorem tego konkursu w naszej szkole.

  Czytaj całość...
 • Tryumf lekkiej atletyki gimnazjalnej w wydaniu klas 3

  2018-05-15

  W Powiatowym Finale Lekkoatletycznym rocznika 2002 zarówno nasza drużyna żeńska, jak i drużyna męska odniosły ogromny sukces. Obie drużyny zajęły 1. miejsca w klasyfikacji generalnej.

  Wśród dziewcząt wspaniałe wyniki zanotowały: Zosia Kańska - 1. miejsce w skoku wzwyż, Julka Lewandowska - 2. miejsce w biegu na 400 metrów, Julka Gładysz - 3. miejsce w biegu na 100 m, Kinga Szwed - 3. miejce w skoku w dal, Karolina Brzoza- 3. miejsce w skoku wzwyż.

  Drużyna męska również zanotowała wspaniałe wyniki z udziałem: Mikołaja Złotnickiego - 1. miejce w biegu na 400m, Mateusza Czarneckiego - 2. miejsce w biegu na 200m, Igora Klukowskiego - 2. miejsce w skoku wzwyż, Jakuba Stojanowskiego - 3. miejsce w skoku w dal.

  Serdczenie gratulujemy i dziękujemy całej reprezentacji uczennic i uczniów klas 3 za wspaniałą sportową postawę.

  Czytaj całość...
 • Festiwal Piosenki Francuskojęzycznej

  2018-05-11

  Z wielka przyjemnoscią informujemy, że 11 maja (piątek)  nasza uczennica Hania Dziduszko z klasy Vb reprezentowała naszą szkołę na VI Warszawskim Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej.

   Czysto i pięknie po francusku zaśpiewała nastrojową piosenkę Indili "Dernière Danse" .
   
  Ogłoszenie wyników Festiwalu oraz uroczysty koncert zwycięzców i laureatów odbędzie się 9 czerwca (sobota) w godzinach popołudniowych w Amfiteatrze, w Parku Górczewska. Już dziś zapraszamy serdecznie.

  Czytaj całość...