AKTUALNOŚCI

 

 

 • 31 maja - 1 czerwca - dniami wolnymi od zajęć edukacyjnych

  2018-05-30

  Dni 31 maja 2018 r. (czwartek) oraz 1 czerwca 2018 r.  (piątek) są w naszej szkole dniami wolnymi od zajęć edukacyjnych.

  Zajęcia wznowimy 4 czerwca w poniedziałek. Ze względu na trwające sprawdziany semestralne plan 4 czerwca będzie do nich dostosowany.

  Czytaj całość...
 • "Trzymaj formę" oczywiście z naszymi uczennicami

  2018-05-30

  Nasze uczennice z klas 2a i 2c gimnazjum Magda Brudnowska i Natalia Laskowska awansowały do drugiego powiatowego etapu Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę", który odbędzie się 8 czerwca 2018 r. w Grodzisku Mazowieckim.

  Serdecznie gratulujemy Magdzie i Natalii oraz Pani Agnieszce Wójcickiej - naszej nauczycielce przyrody i biologii. Trzymamy kciuki za kolejny start.

  Czytaj całość...
 • Puchar prosto z wody

  2018-05-24

  W rozegranych 23 maja 2018r. (środa) Mistrzostwach Gordziska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w Pływaniu nasza szkoła zajęła 2. miejsce w klasyfikacji generalnej chłopców. Ponadto nasza drużyna meska zajęła 2. miejsce w sztafecie 8 x 50 m stylem dowolnym.

  Bezkonkurencyjny okazał się nasz uczeń klasy 7b Jakub Kuczkowski - zajął dwa razy 1. miejce w konkurencjach 50 m stylem zmiennym i dowolnym, a ponadto zdobył tytuł Najlepszego Zawodnika Mistrzostw.

  Gratulacje dla Kuby i całej szkolnej reprezentacji za wspaniałe wyniki i sportową walkę.

  Czytaj całość...
 • III etap Gimnazjady Fizycznej - z naszymi uczniami

  2018-05-24

   W VIII Gimnazjadzie Fizycznej dwaj nasi uczniowie znaleźli się w finale. Szymon Duchniewicz z 3a zajął 2. miejsce, a Janek Cieszewski z 3b - 3. miejsce ex aequo z dwiema uczennicami ze szkół z Milanówka i Międzyborowa.

  Serdeczne gratulacje dla Szymona i Janka oraz Pana Krzysztofa Łukasiewicza.

  Czytaj całość...
 • Wyniki Finału Konkursu Języka Niemieckiego

  2018-05-21

  W piątek 18 maja odbył się finałowy etap kolejnej edycji Konkursu Języka Niemieckiego, którego organizatorem jest nasza szkoła. Oto czwórka naszych finalistów: 1. miejsce zajęła Marysia Krysowska ze SP nr 1 w Milanówku, 2. miejsce zajął Antoni Ślagórski ze SP w Otębusach, 3. miejsce ex aequo Krzysztof Kotowski ze SP w Otrębusach oraz Pascal Avukatoglu ze SP nr 4 w Grodzisku Mazowieckim.

  Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom! Dziękujemy Nauczycielom i Uczennicom oraz Uczniom wszystkich szkół za pracę i udział w konkursie.

  Czytaj całość...