AKTUALNOŚCI

• Piłka nożna - my już wygraliśmy swoją Ligę

2018-06-08

Młodzieżowa Milanowska Liga Siódemek w swojej XVIII edycji zakończyła się wspaniałym sukcesem obu naszych drużyn piłkarskich. Nasi fantastyczni zawodnicy w obu kategoriach młodszej i starszej młodzieży zdobyli 1. miejsce i wielkie złote puchary dla szkoły.

Ponadto dwaj nasi zawodnicy z obu drużyn Wojtek Kowalski z klasy 5 a i Piotr Zieliński z klasy 7a otrzymali tytuły Króla Strzelców. Piotr Zieliński zdobył również najładnieszą bramkę zawodów. Gratulujemy!

Czytaj całość...
  • Wyniki konkursu "Telefon- główny bohater codzienności" i konkursu na najmniej fonoholiczną klasę w naszej szkole

2018-06-04
  • 31 maja - 1 czerwca - dniami wolnymi od zajęć edukacyjnych

2018-05-30

Dni 31 maja 2018 r. (czwartek) oraz 1 czerwca 2018 r.  (piątek) są w naszej szkole dniami wolnymi od zajęć edukacyjnych.

Zajęcia wznowimy 4 czerwca w poniedziałek. Ze względu na trwające sprawdziany semestralne plan 4 czerwca będzie do nich dostosowany.

• "Trzymaj formę" oczywiście z naszymi uczennicami

2018-05-30

Nasze uczennice z klas 2a i 2c gimnazjum Magda Brudnowska i Natalia Laskowska awansowały do drugiego powiatowego etapu Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę", który odbędzie się 8 czerwca 2018 r. w Grodzisku Mazowieckim.

Serdecznie gratulujemy Magdzie i Natalii oraz Pani Agnieszce Wójcickiej - naszej nauczycielce przyrody i biologii. Trzymamy kciuki za kolejny start.

• Puchar prosto z wody

2018-05-24

W rozegranych 23 maja 2018r. (środa) Mistrzostwach Gordziska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w Pływaniu nasza szkoła zajęła 2. miejsce w klasyfikacji generalnej chłopców. Ponadto nasza drużyna meska zajęła 2. miejsce w sztafecie 8 x 50 m stylem dowolnym.

Bezkonkurencyjny okazał się nasz uczeń klasy 7b Jakub Kuczkowski - zajął dwa razy 1. miejce w konkurencjach 50 m stylem zmiennym i dowolnym, a ponadto zdobył tytuł Najlepszego Zawodnika Mistrzostw.

Gratulacje dla Kuby i całej szkolnej reprezentacji za wspaniałe wyniki i sportową walkę.